האם לק ג'ל מתאים לכל אחת?

לצד הטרנד הפמיניסטי הקורא לטבעיות ולאהוב את עצמנו כמו שאנחנו, נשים רבות עדיין משקיעות במראה שלהן ונהנות להציג כף יד מטופחת וציפורניים עשויות.

כיצד אפשר לשמור על מראה מסודר ונקי לאורך זמן?

כפות הידיים

אנחנו עובדות הרבה מאוד עם הידיים שלנו. שוטפות כלים, מסירות כתמים מבגדים, מבשלות עם תבלינים, מקלחות את הילדים, עובדות בגינה, יוצרות ועוד. הידיים שלנו סופגות הרבה במהלך היום ולא פשוט לשמור על מראה עדין ונשי. מאז ומעולם שימש הלק כחלק מטיפוח והיה חלק מהלוק הכללי, אבל במרוצת הימים קשה לשמור על לק רגיל שלא יתקלף ושמשאיר את האצבעות במראה מוזנח וחסר טיפוח.

לק ג'ל

עם התפתחות הטרנד של לק ג'ל ברחובות נמצאה האפשרות להיות מטופחת לאורך זמן. הלק ג'ל אינו מתקלף במהירות כמו לק רגיל, עמיד לכמעט כל תלאות ומשימות הבית ומשאיר את הידיים במראה נקי ונעים לאורך של שבועיים, עד שלושה שבועות לפחות.

כל אחת יכולה

לק ג'ל מתאים לכל אחת ותלוי בטיפול המקדים ובסוג הבסיס שבו משתמשים. מניקוריסטית מקצועית ברחובות יודעת לאבחן את סוג הציפורן של כל לקוחה ולקוחה ולהתאים לה את סוג הטיפול הנכון כך שהלק ג'ל יחזיק ויתאים לה. חשוב להקפיד על צורך השיוף, הטיפול בעור מסביב לציפורן, צורה המריחה ושוב, כמובן סוג הבסיס שיתאים לסוג הציפורן של הלקוחה.

המשך טיפול בבית

כדי שהלק ג'ל יחזיק מעמד ולא יתקלף במהירות יש להנחות את הלקוחה כיצד לנהוג עם הציפורניים גם בבית. חשוב להקפיד על שימוש בכפפות בעת רחיצת כלים או שימוש בחומרים העלולים להזיק ללק, להימנע משימוש בציפורניים לחיתוך ופתיחה של קופסאות, להימנע מכסיסה או הכנסה של הציפורנים לפה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מחטב לגבר לאחר ניתוח

אם עברת ניתוח גדול ועדיין כואב לך, יתכן שתצטרך מחטב לאחר הניתוח. ענף הטיפוח לגברים הוא אחד הענפים הצומחים ביותר. ככל שאנו רואים יותר ויותר

קרא עוד »

טיפים למציאת ספקים לחתונה

אתר האינטרנט https://bebride.co.il מציע מידע רב על ספקים רבים העוסקים בכל מה שקשור לחתונות. שיטוט באתר זה וכניסה למידע על ספקים ספציפיים ישפוך אור רב

קרא עוד »